Çalışma Alanı

Kurumsal

FİMET Office, dünyada popülerliği hızla artan paylaşımlı ofis konseptini en uygun şartlarda sunmaktadır. FİMET Office, Avrupa Yakası’nın merkezi yerlerinden olan BASIN EKSPRES yolu üzerinde ve yakında tamamlanacak olan KİRAZLI-HALKALI metro güzergahında ; Türk girişimcilerin yeni yeni duymaya başladığı hazır ofis, sanal ofis ve açık ofis konseptini kalite ile birleştirerek şirketlere etkili çözümler sunmaktadır.

 

Kaynağı kısıtlı işletmeler ve projesini geliştirmek isteyen girişimciler için her bütçeye uygun çalışma alanı imkanı sağlayan FİMET Office; resepsiyon hizmetleri, 7/24 ofis çalışma saati ve güvenlik hizmetleri, internet ve faks hizmetleri, açık mutfağı ve kolay ulaşım imkanı ile göz doldururken girişimcilere resmi bir iş adresi gösterme imkanı da tanıyarak kurulum aşamasındaki şirketlerin ikamet adresi gösterme ihtiyaçlarına çözüm sunar. Bu sayede şirketlerin yasal olarak var olmalarına ve prestijli bir iş merkezinde ikamet ederek daha güvenilir bir imaj çizmelerine de yardımcı olur. FİMET Office; sunduğu tüm bu imkanlar ile globalleşen dünyaya ve ivmesi hızla artan iş yaşamına ayak uydurmanıza destek olurken en uygun maliyet ile maksimum verimlilikte çalışmanızı sağlar.

 

Esnek kullanım süreleri ile dilediğiniz kadar hazır ofis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Toplantılarınızı yapabileceğiniz toplantı odası, hızlı internet bağlantısı, ısıtma, soğutma ve temizlik hizmetleri FİMET tarafından hazır ofis ve sanal ofis kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

pirinç lambalar